Star Cast Ajans

Hakkımızda

Star Cast Ajans olarak Gelişen teknolojiden yararlanarak Türkiye’nin her şehrinden oyuncu adaylarına online başvuru ile kapılarımızı açtık. Her yaştan oyuncu Manken Model olmak isteyen Cast adaylarımıza fırsat tanıyarak Cast kadromuzda yer almalarını sağlıyoruz.

Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı bizi fark yaratan firmalar arasına taşıdı. Hayatta herkesin bir rolü var diyerek kariyer yolunuza ortak oluyoruz. Atacağınız adımları ve eğitimlerinizi destekleyerek geleceğin başarılı oyuncuları arasında olmanız için gayret gösteriyoruz.

Star cast ajans olarak şöhret ve kariyer yolunda sizlere başarılar diliyoruz…


Neden Biz?
Oyunculuk alanında yetenekleriniz ajansımız için her zaman çok önemli olmuştur. Ajansımız rehberliğinde kariyeriniz için iyi bir başlangıç yapabilirsiniz.
Günümüzde sadece cast ajansı değil Organizasyon Tanıtım Reklam Modellik ve Mankenlik gibi bir çok alanda faaliyetlerimizi gerçekleştirme yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz hiç bir işi küçümsemeden en küçük projelerden en büyük projelere kadar bütün fırsatları değerlendiriyoruz ve siz değerli CAST adaylarımızın önünü açmak bir hedefe ulaştırmak hayallerinizi gerçekleştirmek için alanında uzman ekibimizle yoğun çaba sarf ediyoruz profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye ve Avrupa nın her yerinden başvuru yapan adaylarımızın fotoğraflarını sitemizden yayınlayarak dizi sinema yapımcılarının ve dünyaca ünlü tekstil firmalarının sizlere ulaşmasını ve katalog çekimlerinde ajansımız aracılığı ile sizlere yer vermelerini sağlıyoruz.


Star cast ajans olarak kendinize inanın diyoruz…