Star Cast Ajans

Zemheri Cast Ajans Başvuru

Zemheri Cast Ajans Başvuru

Show Tv ekranlarında Ay Yapım imzalı Zemheri dizisi’nin cast ajans oyuncu seçmeleri tamamlandı. Zemheri dizisi’nin titizlikle yürütülen çekimleri ve oyuncu kadrosu yeni 2020 sezosununda izleyicileri ekran başına kilitleyecek.

Zemheri dizisi’nin Yönetmen koltuğunda Hilal Saral’ın oturduğu, senaryosunu ise Sema Ergenekon’un kaleme aldığı Zemheri’nin oyuncu kadrosunda Alperen Duymaz, Ayça Ayşin Turan, Caner Cindoruk, Hazal Filiz Küçükköse, Emir Çubukçu, Nihal Koldaş, Müfit Kayacan, İlkin Tüfekçi, Şebnem Dönmez ve Zerrin Tekindor gibi isimler bulunuyor.

Zemheri Dizisi Konusu

Firuze’nin babası İnşaatta ustadır. On üç kişinin öldüğü bir asansör kazasında tek suçlu Firuze’nin babası bulunur ve ağır bir ceza almak üzeredir. Haksız yere suçlanan babasını kurtarma görevi de Firuze’ye düşmüştür. Babasını kurtarmak için girdiği yolda; Firuze Ayaz’la karşılaşır. Ayaz asansör kazasında verdiği ifade ile suçu Firuze’nin babasının üzerine atmıştır ancak bundan Firuze’nin haberi yoktur. Firuze ve Ayaz iki güzel kalpli gençken kader onları birleştirmiş ve kalplerine aşk ateşini düşürmüştür. Şimdi de yine onları kader ayırmıştır. Ayaz annesi için Firuze’yi feda etmek zorunda kalmış ve iki deli aşık ayrılmıştır.

Evin erkeği olma sorumluluğunu omuzlarında taşıyan Ayaz, tam da bir başkasıyla evlenmek üzereyken annesi için feda ettiği, hala unutamadığı Firuze’yi karşısında görür. Firuze bilmez ki bazı vedalar sevgisizlikten değil çaresizliktendir. Ayaz bilmez ki bir aşk kaç kere feda edilir?

Zemheri Dizisi Cast Ajans Başvuru

Zemheri dizi’sinde oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran olarak görev almak isteyen yetenekli kişiler, diziden oyuncu talebi olduğu takdirde cast direktörlerine sunulmak üzerine başvurularını online olarak yapabilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. aysun dedi ki:

    Zemheri dizisinde gerçekten oynamayı çok isterim. Bu dizi iddia ediyorum efsane bir dizi olacak

  2. Kerim dedi ki:

    Zemheri dizi’sini çok beğendim. Bu dizide oynamak benim için çok büyük bir başarı olacaktır. Oyunculuk kariyerime sizinle birlikte devam etmek istiyorum.

BİR YORUM YAZ