Star Cast Ajans

Yeni dizi “Yeşil Vadi’nin Kızı” Oyunluk Başvuru formu

Yeni dizi “Yeşil Vadi’nin Kızı” Oyunluk Başvuru formu

Yeşil Vadi’nin Kızı dizisi yeni yüz ve yetenekli oyuncularını arıyor. Başvuru yapmakta geç kalmayın.

Yeşil Vadi’nin Kızı dizisi için Oyunculuk başvurusu yaparak, Yeşil Yapım imzalı bu harika dizide görev alabilirsiniz. Yeşil Vadi‘nin Kızı dizisinde rol alacak her yaştan tecrübeli/tecrübesiz oyuncu adaylarını başvuruya davet ediyoruz. Oyunculuk, yardımcı oyunculuk ve figüranlık için hemen dizi oyunculuğu başvurunuzu yapın ve Yeşil Vadi dizisi setindeki yerinizi alın!

Yeşil Vadi’nin Kızı Dizisi Oyunculuk ve Figüranlık Başvuru

Yeşil Vadi’nin Kızı dizisinde oynamak oyuncu ya da figüran olmak için başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurup, fotoğraflarınızı ve bilgilerinizi yazarak gönderiniz. Göndermiş olduğunuz başvurunuz ajansımız yöneticileri tarafından detaylı bir şekilde değerlendirilmektedir. Yeşil Vadi’nin Kızı dizisi yeni bölüm çekimleri için ajansımıza oyuncu, yardımcı oyuncu, karakter oyunculuğu, diyaloglu oyunculuk ve figüran talepleri olması halinde sunumunuz yapılarak görev almanız sağlanır.

Yeşil Vadi’nin Kızı Dizisi Başvuru Nasıl Yapılır?

Yeşil Vadi’nin Kızı dizisi için iki şekilde oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz. Bunlardan ilki web sitemizde bulunan başvuru formunu doldurmak, ikincisi ise whatsapp başvuru hattı’dır. Yeşil Vadi dizisi cast direktörlerinden cast ihtiyaçlarını karşılamak üzere ajansımıza Talep iletilmesi durumunda başvurunuz değerlendirilecektir.

Yeşil Vadi’nin Kızı Dizisi Dizisi Whatsapp Başvuru

Yeşil Vadi Dizisi Başvuru

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ