Star Cast Ajans

Trt1 Kasaba Doktoru Oyuncu Başvuru Formu

Trt1 Kasaba Doktoru Oyuncu Başvuru Formu

Kasaba Doktoru dizisi için oyuncu alımları başladı! Hemen web sitemiz üzerinden oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.

Yapımcılığını ARC Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün’ün oturacağı ve senaryosunu Barış Erdoğan ile İlker Arslan’ın ‘Dr. Romantic’den uyarladığı, başrolünde Ozan Akbaba’nın yer alacağı dizinin hazırlık çalışmaları devam ediyor.

Kahraman doktorların hikayesini ekrana taşıyacak olan dizinin kadrosuna son olarak ‘Menajerimi Ara’da yer alan yakışıklı oyuncu Deniz Can Aktaş ve güzel oyuncu Hazal Subaşı dahil oldu.

Kasaba Doktoru Dizisi Oyuncu Alımları

Kasaba Doktoru dizisinde oyuncu olmak isteyen yetenekli ve istekli kişiler, tecrübeniz olsun ya da olmasın ihtiyaç halinde bu kaliteli dizide oyunculuk yapma şansınız olabilir. Kasaba Doktoru Dizisi Oyunculuk Başvuru Formunu eksiksiz bir şekilde doldurup başvurunuzu bizlere iletebilirsiniz.

Başvurularınız cast ajans yöneticilerimiz tarafından titizlikle incelenip, Kasaba Doktoru dizisinden oyuncu, figüran ihtiyacı için ajansımıza talepte bulunulması halinde değerlendirilip sunumunuz yapılarak sizinle iletişime geçilecektir.

Kasaba Doktoru Dizisi Başvuru

Kasaba Doktoru Oyunculuk Başvuru Formu

Kasaba Doktoru dizisi için iki şekilde oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz. Bunlardan ilki web sitemizde bulunan başvuru formunu doldurmak, ikincisi ise whatsapp başvuru hattı’dır.

Kasaba Doktoru Dizisi Dizisi Whatsapp Başvuru

Kasaba Doktoru Dizisi Başvuru

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ