Star Cast Ajans

Reklam Ajansları Oyuncu ve Model Başvurusu

Reklam Ajansları Oyuncu ve Model Başvurusu

Reklam ajansları oyuncu model başvurusu formu ile her gün pek çok kişinin oyunculuk hayalini gerçekleştirmesini sağlamaktadır. Oyuncu model başvuruları esnasında fiziki ya da yaş gibi farklı faktörler inceleme esnasında önünüze ve hayallerinize engel olmayacaktır. Çok geniş bir çalışma alanına sahip olacağınız için mutlaka fiziki özelliklerinize ve yaşınıza uygun bir proje cast ajansınız tarafından size sunulacaktır. Üstelik cast ajansınız yapmış olduğunuz başvuru ve resimleriniz ile birlikte size uygun tüm projelere başvuru da bulunarak mümkün olduğunca çok projede yer almanızı ve sektörde tanınan yüzler arasında yer almanızı sağlayacaktır.

Mankenlik ve modellik pek çok sektörde boy gösterilmesini içerdiği için her daim fotomodel ya da oyuncu model denildiğinde giyim sektöründe çalışacağınız anlaşılmamalıdır. Krem reklamları da dahil olmak üzere mankenlerin ve oyuncu modellerin reklam yüzü olduğu pek çok proje bulunmaktadır.


Oyuncu modeller hangi alanlarda çalışabilir?

Oyuncu modeller genellikle reklam çekimi ya da katalog çekimlerinde yer almaktadırlar. Reklam çekimi olarak banka, içecek, bebek şampuan, bez, oyuncak, tatil ve çorap benzeri reklamlarda kullanılmaktadırlar. Katalog çekimi olarak ise takım elbise, spor kıyafet, şort, tişört, abiye, tesettür, yetişkin ve çocuk pijama, bornoz, iç giyim ve buna benzer alanlar yer almaktadır. Reklam çekimlerinin ya da katalog çekimlerinin kapsadığı alanlar bunun ile sınırlı kalmayıp oyuncu modellerin mesleğini icra edebileceği pek çok alan bulunmaktadır. Dolayısı ile bu kişilerin en doğru cast ajansını seçmesi onların başarılı bir kariyere sahip olması için büyük önem taşımaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ