Star Cast Ajans

Öğretmen Dizisi Oyuncu Başvuru

Öğretmen Dizisi Oyuncu Başvuru

Fox Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan Öğretmen Dizisi’nin cast ajans ve oyuncu seçmeleri tamamlandı. Yapımcılığını Med Yapım ve Mf Yapım’ın üstlendiği dizi’nin tanıtımları yayınlanmaya başladığından beri büyük bir merak uyandırdı. Oyuncu kadrosu ve ilginç konusu ile izleyicileri ekran başına kilitleyecek bir dizi olacağa benziyor.

Öğretmen Dizisi Konusu

Drama ve Aksiyon dizisi olacak Öğretmen dizisi, lise son sınıfa 30 kişi başlayan 12/A sınıfı bir arkadaşlarının intihar etmesi ile 29 kişi kalır. İntihar eden kız iyi bir yüzücüdür ve ulusal bir yarışmada derece alır ancak sınıftaki çekemeyen öğrenciler gerçek dışı bir video hazırlayarak kızın doping ile kazandığını iddia eder. Bu haber tüm ülkede yayılır ve kız çok büyük bir baskı altında kalır ve intihar eder. Sınıf ise bu intihara sırtını döner ve herkes yaşamına geri dönmüş gibi görünür; ancak okula 2 yıl önce gelmiş bir resim öğretmeni bu intiharın gizemini çözmek için 29 öğrenciyi okulun kapanmasına 10 gün kala rehin alır ve intihar eden öğrencinin gizemi çözülmeden kimse mezun olamaz der. Okulun içinde yaşanan patlama ile işler daha da gizemli bir hale gelir.

Öğretmen Dizisi Oyuncuları

Öğretmen dizisi’nin oyuncu kadrosunda İlker Kaleli, Ceren Moray, Afra Saraçoğlu, Efekan Can, Elif Ceren Balıkçı, Serkan Keskin, Sarhat Kılıç ve Ezgi Gör gibi isimler yer alıyor.

Öğretmen Dizisi Cast ajans başvuru

Fox tv’de yayınlanacak olan öğretmen dizi’sinde oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran olmak isteyen kendine güvenen yetenekli kişiler, başvurularınızı web sitemizden online olarak yapabilirsiniz. Diziden talep olduğu takdirde cast direktörlerine sunulmak üzere başvurularınız değerlendirilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Mısra başkala dedi ki:

    Çok güzel bir dizi dir

BİR YORUM YAZ