Star Cast Ajans

Mucize Doktor

Mucize Doktor

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor dizisi’nin cast ajans oyuncu seçmeleri tamamlandı. Başrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal ve Reha Özcan’ın yer alacağı dizi Amerikan tıbbi drama televizyon dizisi olan ve geçtiğimiz yılın en popüler dizisi seçilen The Good Doctor adlı diziden uyarlanmıştır.

  • Kanal: Fox Tv
  • Yapım: Mf Medya
  • Yönetmen: Yusuf Pirhasan
  • Cast Ajans: Star Cast Ajans
  • Oyuncu Kadrosu: Taner Ölmez (Ali Vefa), Reha Özcan (Adil), Özge Özder (Kıvılcım), Onur Tuna (Ferman), Sinem Ünsal (Nazlı), Hazal Türesan (Beliz), Murat Aygen (Tanju), Bihter Dinçel (Selvi), Fırat Altunmeşe (Demir), Hayal Köseoğlu(Açelya), Korhan Herduran(Güneş) gibi usta ve yetenekli isimler er almaktadır.
  • Çekildiği Yer: İstanbul’un Pendik ilçesinde yer alan özel bir hastanede çekiliyor.
  • Yayınlanma Saati: Perşembe günü saat 20.00’de ekranlarda yayınlanıyor.
  • Müzik: Mucize doktor dizi müziği “Islık” olarak geçmektedir.
  • Reyting: Mücize doktor dizisi reytingleri bir hayli fazla olacağa benziyor. Ancak aynı gün ve saatte yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi ile çekişme yaşanacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Mucize Doktor Konusu

Mucize Doktor dizisinde Otizm ve Savant Sendromu hastası olan özel bir cerrahın hikayesi ekranlara taşınacak. Bu genç cerrahın özel bir hastalığı vardır Savant Sendromu. Savant Sendromu genel zeka düzeyi ortalama durumda olmasına karşın bir ya da birden fazla alanda aşırı düzeyde bilgi sahibi olan kişilere konulan bir tanıdır. Çevresindeki insanlarla iletişim kurmakta zorlanan bu genç doktorun ilginç bir hikayesi vardır. Ali Vefa daha çocukken babası onu evlatlıktan reddeder ve iyi de bir dayak atar. Ali Vefa doktor Adil ile tanışır ve Adil hoca Ali Vefa’yı evlatlık edinir. Yıllar sonra Ali Vefa kendisini evlatlık olan doktor Adil’in başhekim olduğu hastahaneye asistan doktor olarak girer.

Mucize Doktor Cast Ajans Başvurusu

Mucize doktor dizisi cast direktörlerine sunulmak üzere mucize doktor başvuru web sitemizden online olarak yapabilirsiniz. Mucize Doktor dizisinde oyuncu olmak isteyen kişiler dizi’nin cast direktörlerinden talep olduğu takdirde uygun bir rol ve görevde değerlendirileceklerdir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ