Star Cast Ajans

Masum ve Güzel Dizisi Oyuncu Başvuru Formu

Masum ve Güzel Dizisi Oyuncu Başvuru Formu

Masum ve Güzel dizisinde oyunculuk ve figüranlık yapmak için geç kalmayın.

Masum ve Güzel Dizisi dizisi için Oyunculuk başvurusu yaparak, dizide oyuncu olarak görev alabilirsiniz. Türkiye geneli her yaştan tecrübeli/tecrübesiz oyuncu adayları dizi oyunculuğu için başvuru yapabilir. Oyunculuk, yardımcı oyunculuk ve figüranlık için hemen dizi başvurusu yapın ve Masum ve Güzel dizisi setindeki yerinizi alın!

Masum ve Güzel Dizisi Konusu

Yetimhanede büyüyen iki genç kızın etkileyici hikâyesini konu alıyor. Dizinin senaryosunu “Kırgın Çiçekler”, “Aşk ve Mavi” ile “Koca Koca Yalanlar” yapımlarını kaleme alan Burcu Över yazıyor.

Masum ve Güzel Dizisi Oyunculuk ve Figüranlık Başvurusu

Masum ve Güzel dizisi için yetenekli ve istekli kişiler, tecrübeniz olsun ya da olmasın ihtiyaç halinde bu kaliteli dizide oyunculuk yapma şansınız olabilir. Oyunculuk Başvuru Formunu eksiksiz bir şekilde doldurup dizi için oyunculuk başvurunuzu ajansımıza yapabilirsiniz.
Masum ve Güzel dizisi ajansı cast ajans yöneticilerimiz tarafından titizlikle incelenip, Masum ve Güzel dizisinden oyuncu, figüran ihtiyacı için ajansımıza talepte bulunulması halinde değerlendirilip sunumunuz yapılarak sizinle iletişime geçilecektir.

Hakim Dizisi Oyuncu Başvuru Formu

Masum ve Güzel Dizisi Başvuru Nasıl Yapılır?

Masum ve Güzel dizisi için iki şekilde oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz. Bunlardan ilki web sitemizde bulunan başvuru formunu doldurmak, ikincisi ise whatsapp başvuru hattımız üzerinden başvuru yapmaktır.

Masum ve Güzel Dizisi Dizisi Whatsapp Başvuru

Masum ve Güzel Dizisi Başvuru Formu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ