Star Cast Ajans

Mahkum Dizisi Başvuru

Mahkum Dizisi Başvuru

Mahkum Dizisi Başvuru için geç kalmayın!

Mahkum dizisi Oyunculuk başvurusu yaparak Fox Tv ekranlarında yayınlanan Mf Yapım imzalı dizi için hemen oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz. Mahkum dizisinde rol alacak her yaştan tecrübeli/tecrübesiz oyuncu adaylarını başvuruya davet ediyoruz. Oyunculuk, yardımcı oyunculuk ve figüranlık için hemen dizi oyunculuğu başvurunuzu yapın ve Mahkum dizisi setindeki yerinizi alın!

Mahkum Dizisi Oyunculuk ve Figüranlık Başvuru

Mahkum dizisinde oynamak oyuncu ya da figüran olmak için başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurup, fotoğraflarınızı ve bilgilerinizi yazarak gönderiniz. Göndermiş olduğunuz başvurunuz ajansımız yöneticileri tarafından detaylı bir şekilde değerlendirilmektedir. Mahkum dizisi yeni bölüm çekimleri için ajansımıza oyuncu, yardımcı oyuncu, karakter oyunculuğu, diyaloglu oyunculuk ve figüran talepleri olması halinde sunumunuz yapılarak görev almanız sağlanır.

Mahkum Dizisi Başvuru Nasıl Yapılır?

Mahkum dizisi için iki şekilde oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz. Bunlardan ilki web sitemizde bulunan başvuru formunu doldurmak, ikincisi ise whatsapp başvuru hattı’dır. Mahkum dizisi cast direktörlerinden cast ihtiyaçlarını karşılamak üzere ajansımıza brief iletilmesi durumunda başvurunuz değerlendirilecektir.

Mahkum Dizisi Başvuru Formu

Mahkum Dizisi Whatsapp Başvuru

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ