Star Cast Ajans

Mağaza Katalog Çekimi Başvurusu

Mağaza Katalog Çekimi Başvurusu

Kurumsal firmaların mağaza katalog çekimlerinde görev almak isteyen bay ve bayan kişiler, modellik başvurularınızı web sitemizden online olarak yapabilirsiniz. Elbise mağazaları genellikle yüzü fiziği düzgün modeller aramaktadırlar. Katalog çekimlerinde görev almak için herhangi bir deneyiminizin olması gerekmiyor sadece istekli olmanız yeterlidir.

Mağaza katalog çekimleri Türkiye’nin bir çok çeşitli şehrinde olabiliyor. Ücretleri ise firmaya ve katalog çekimlerindeki ürün sayısısına göre değişiklik göstermektedir. Mağaza katalog çekimleri için genellikle bay, bayan ve çocuk modeller aranmaktadır.

Ajansımız bir çok kurumsal mağaza’nın katalog çekimlerini bir birinden güzel yerli ve yabancı modeller ile yapıp başarılı bir şekilde teslim etmiştir. Sizden ekibimizde yer alarak mağaza katalog çekimlerinde model olarak görev almak istiyorsanız eğer hemen online başvurunuzu yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Sinem dedi ki:

  Slm

 2. Egehan dedi ki:

  Merhabalar, Ben Egehan Göre. Bursa ‘da yaşıyorum. Lise son sınıf öğrencisiyim. 183 boy, 57 kilom var. Uzun saçlı genelde topuz veya at kuyruğu yapıyorum. Siyah uzun kaşlı, esmer tenli, kahverengi gözlü bir insanım. Hayalim hep oyuncu olmak üzere kurmaya çalışıyorum. Umarım çekimlere başvurum kabul olur reklamlarda oynarım TVlerde gözükür hayallerime adım adım yürürüm. Hayırlısı neyse o olsun..

 3. serra dedi ki:

  19 yaşındayım 162 boyum 52 kiloyum kumralım katalog çekimlerinde olmak istiyorum

 4. Semra Nur Gümüştaş dedi ki:

  Merhaba ben Semranur 16 yaşındayım 17 günler alıyorum 58kilo 160 boyundayım kahverengi gözlü kahverengi saçlıyım buğday ve beyaz teni arasında gidip geliyorum bu kadar Katolok çekimlerinde yer almak istiyorum

 5. erengül çalık dedi ki:

  ela gözlüyüm kestane rengi saçlarım hafif kızıllık da var beyaz tenliyim

 6. Arzu dedi ki:

  Merhaba, katılmak istiyorum

BİR YORUM YAZ