Star Cast Ajans

İzmir Reklam Ajansı Başvurusu

İzmir Reklam Ajansı Başvurusu

İzmir reklam ajansı başvurusu, Ege’nin incisi İzmir’de dizi sezonunun açılması ile birlikte neredeyse pek çok dizi ve film projesi bu ilde yapılmaya başlanmıştır. Yeni sezon dizi ve reklam çekim projeleri için reklam ajansları yeni yüzlere ihtiyaç duymaktadır. Mevcut olan kadrosunu genişleterek reklam yüzü ve modellerin yanı sıra daimi yeni alımlarda yapılmaktadır.

İzmir’de yaşayıp reklam ajansına başvuru yapmak isteyen yeni reklam yüzlerinin karşısına pek çok cast ajansı çıkmaktadır. Ancak bu cast ajanslarının arasından seçim yaparak kendisi için en uygun reklam ajansını seçmesi için kişi için büyük öneme sahiptir. Çünkü bu ajansların bazıları daha küçük çaptaki reklam filmleri ve reklam çekimlerine oyuncu temin etmektedir. Ajansımıza başvuru yaparak izmirde çekilecek reklam projelerinde görev alma fırsatını yakalayabilirsiniz.


İzmir reklam ajansı başvuruda istenen bilgiler ?

İzmir reklam ajansı başvurusunda bulunacak kişilerden, kişisel bilgi olarak isim, soyisim ve yaş, iletişim bilgisi olarak cep telefonu, ev adresi, e- mail adresi ve diğer iletişim adresleri, vücut bilgileri olarak saç rengi, ten ve göz rengi, boy ve kilo, ek bilgi olarak ise özgeçmiş ve farklı açılardan çekilmiş fotoğraflar istenilmektedir.

Reklam filmlerinde oynamak isteyen kişiler cast ajansımıza başvuruları sırasında eğer isterler ise oyuncu ya da fotomodel gibi farklı projelerde yer alma talepleri de olabilir. İzmir reklam ajansı başvuruları üç grupta incelenmektedir. Bu gruplar arasında yetişkinler, çocuk ve bebek oyuncular yer almaktadır. Hangi grupta yer alıyor iseniz o kategoride başvurunuz incelenerek cast direktörlerimiz tarafından değerlendirilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ