Star Cast Ajans

Hizmetçiler Dizisi Başvuru

Hizmetçiler Dizisi Başvuru

Hizmetçiler dizisi başvurusu nasıl yapılır ? Hizmetçiler dizi cast ajansı ve oyuncu alımları hakkında detaylı bilgiler dizi severler tarafından merakla araştırılıyor. Kanal D’nin yeni dizisi Hizmetçiler’in başrollerini Deniz Baysal Yurtcu, Algı Eke ve Selen Domaç gibi oyuncuları paylaştığı dizide oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran olmak için yapılması gerekenleri ve cast ajans başvuru formunu bulabilirsiniz.

Hizmetçiler Dizisi Bilgileri ve Künyesi

Kanal: Kanal D
Yayınlanma Saati ve Günü: Cumartesi Günü Saat 20:00
Çekildiği Yer: Hizmetçiler dizisindeki Cennet Konaklarının da Zekeriyaköy veya Belgrad Ormanları yakınlarında olabileceği düşünülüyor. Ancak dizinin tam olarak nerede çekildiği resmi olarak açıklanmadı.
Yapım: Fabrika Yapım ve Avşar Film
Yönetmen: Metin Balekoğlu
Oyuncu Kadrosu (Karakterleri): Deniz Baysal Yurtcu (Ela), Algı Eke (Atiye), Selen Domaç (Hacer), Aleyna Solaker (Çiçek), Yiğit Kirazcı (Aras), Seçkin Özdemir (Yiğit) Ayşenil Şamlıoğlu (Nimet), Gamze Karaduman (Demet), Nilay Erdönmez (Gülseren), Neslihan Arslan (Neslihan), Gökhan Soylu (Selim), Hazal Benli (Aslı), Servet Pandur (Belkıs), Emre Akkuş (Armağan), Cansu Fırıncı (Yaşar), Özer Arslan (Osman)
Müzik: Atakan Ilgaz tarafından hazırlanmaktadır.

Hizmetçiler Cast Ajans Oyunculuk Başvuru Formu

Hizmetçiler disisinde yardımcı oyuncu, figüran ya da diyaloglu rol almak isteyen yetenekli kişiler, cast direktörlerinden oyunculuk için talep olduğu takdirde yeni Hizmetçiler dizisinde görev almak üzere başvurularınızı online olarak yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ