Star Cast Ajans

Hekimoğlu Dizisi Cast Ajans

Hekimoğlu Dizisi Cast Ajans

Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan Hekimoğlu Dizisi’nin cast ajans oyuncu seçmeleri tamamlandı. Hekimoğlu başvuru ve hekimoğlu dizisi oyuncu alımları nasıl yapılır? House M.D. uyarlaması ile başlayacak olan dizinin başrollerinde Timuçin Esen, Okan Yalabık ve Ebru Özkan yer alırken senaryo uyarlamasını Banu Kiremitçi Bozkurt üstleniyor.

Hekimoğlu Dizisi Konusu

Hekimoğlu tıbbı tanı departmanı başkanıdır. Ekibinde bir çok doktor vardır. Hekimoğlu başarılı bir doktor olmasına rağmen hastane kurallarını ve yasaları çok takmaz. Bu umarsamaz tavrı sürekli başına iş açar. Bu nedenle de çalıştığı hastahanelerde çok tutunamaz. Doktor Hekimoğlu karizmatik bir doktordur. Aslında başarılı bir doktor olan Hekimoğlu fazla risk alan bir doktordur ve işinden kovulur. Diğer hastahaneler ise Hekimoğlunu işe almazlar . Doktor Hekimoğlu asosyal ve zeki bir adamdır çoğu zaman huysuz ve duygusuz olsa da tam bir ukaladır.

Hekimoğlu Dizisi Oyuncu Kadrosu

Dr. House dizisinde Hugh Laure karakterin Türkiye versiyonunda Timuçin Esen canlandıracak. Hekimoğlu dizisinin oyuncu kadrosunda Okan Yalabık, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım, Damla Colbay ve Aytaç Şaşmaz da yer alıyor.

Hekimoğlu Dizisi Cast Ajans Oyuncu Başvurusu

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan hekimoğlu dizisi oyuncu kadrosunda yer almak için tecrübeli ya da tecrübesiz yeni yüzler diziden oyuncu, figüran ya da yardımcı oyuncu talebi olduğu takdirde değerlendirilip cast direktörlerine sunulmak üzere başvurularınızı web sitemizden online olarak yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Ahmet Yılmaz dedi ki:

  Kuruluş osman dizisinde oyuncu olarak görev almayı gerçekten çok istiyorum. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim

 2. banu dedi ki:

  hekimoğlu dizisinde oyuncu yada figüran hangi rol olursa fark etmez bende oynamak isterim lütfen beni de alır mısınız

 3. Ali Utku Öztürk dedi ki:

  Hekimoglu dizisinde kısasa olsa rol almak isterim . Degerlendirirseniz sevinirim. Severek begenerek takip ettigim bir dixi.

 4. Rabia dedi ki:

  Hekimoğlu dizi ekibi ve emeği geçen sizlerle tanışmak ve rol almayı çok isterim lütfen yardımcı olur musunuz?

 5. Bruh dedi ki:

  İyi Günler Benim Bende Hekimoğlu Dizisinde 3. Sezonda Oynamak İstiyorum Ateş & İpeğin Çocuğu Olursa Ben Çocuğu Olarak Katılmak İstiyorum Oyunculuk Yeteneğim Var.

BİR YORUM YAZ