Star Cast Ajans

Hakim Dizisi Oyuncu Başvuru Formu

Hakim Dizisi Oyuncu Başvuru Formu

Hakim dizisi için oyunculuk başvuru formunu doldurup, cast ajansımızda dizi oyuncusu olma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Hakim Dizisi dizisi için Oyunculuk başvurusu yaparak, Limon Yapım (Hahri Aslan) imzalı bu dizide oyuncu olarak görev alabilirsiniz. Hakim dizisinde rol alacak her yaştan tecrübeli/tecrübesiz oyuncu adaylarını başvuruya davet ediyoruz. Oyunculuk, yardımcı oyunculuk ve figüranlık için hemen dizi oyunculuğu başvurunuzu yapın ve Hakim dizisi setindeki yerinizi alın!

Hakim Dizisi Konusu

Your Honor dizisinden uyarlama olan Dizinin konusu, yıllar boyunca adaleti sağlamak adına çalışan bir hakimin oğlunun bir suça karışması ile birlikte yaşadıkları ele alınacak. Hakim’in yaşadığı trajik olayları işleyen Hakim dizisi, adalet ile vicdan arasında nasıl bir ilişki olduğunu da izleyiciye gösterecek.

Hakim Dizisi Oyunculuk ve Figüranlık Başvurusu

Hakim dizisinde oyuncu olmak isteyen yetenekli ve istekli kişiler, tecrübeniz olsun ya da olmasın ihtiyaç halinde bu kaliteli dizide oyunculuk yapma şansınız olabilir. Hakim Dizisi Oyunculuk Başvuru Formu‘nu eksiksiz bir şekilde doldurarak dizi için oyunculuk başvurunuzu ajansımıza yapabilirsiniz.
Hakim dizisi ajansı yöneticilerimiz tarafından titizlikle incelenip, Hakim dizisinden oyuncu, figüran ihtiyacı için ajansımıza talepte bulunulması halinde değerlendirilip sunumlarınız yapılarak sizinle iletişime geçilecektir.

Hakim Dizisi Oyuncu Başvuru Formu

Hakim Dizisi Başvuru Nasıl Yapılır?

Hakim dizisi için iki şekilde oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz. Bunlardan ilki web sitemizde bulunan başvuru formunu doldurmak, ikincisi ise whatsapp başvuru hattımız üzerinden başvuru yapmaktır.

Hakim Dizisi Dizisi Whatsapp Başvuru

Hakim Dizisi Başvuru Formu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ