Star Cast Ajans

Ferhat ile Şirin Cast Ajans Başvuru

Ferhat ile Şirin Cast Ajans Başvuru

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Ferhat ile Şirin dizisi’nin yapımcılığını 03 Medya yapıyor. Oyuncu kadrosu ve dizinin bütçesi ile adından sıklıkla söz ettirecek dizinin oyuncu kadrosunda da usta isimler yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini ise Mehmet Ada Öztekin yapıyor. Cast ajans ve oyuncu seçmeleri tamamlanan dizi izleyicileri ekran başına kilitleyeceğe benziyor.

Ferhat ile Şirin Dizisi Konusu

Kapalı Çarşı’nın en kudretli ailelerinden Karalı’ların son temsilcisi Banu, babasından miras kalan işini, soyadını, yuvasını her şeyin önünde tutan güçlü bir kadındır. Ailesinden kalan, gözü gibi baktığı tarihi köşkün tadilatı için kapısını çalan marangoz Ferhat ile görüşür.
Başlarına gelen talihsiz bir olay onları yeniden karşılaştırır. Zengin ve görkemli hayatlarının içinde yapayalnız olan iki kardeş, Banu ve Şirin; kendi halinde, mütevazı bir marangoz olan Ferhat’ın hayatlarını değiştireceğinden habersizdir.

Ailesini yıllar önce trajik bir olay ile kaybeden Ferhat’ı, ömrünü kardeşi Şirin’e adayan Banu’yu, hapsolduğu altın kafesin içinde çırpınan Şirin’i artık yeni bir hayat beklemektedir. İki farklı dünyanın çarpıştığı, Ferhat’ın Şirin ve Banu Karalı ile yollarının kesiştiği o an, efsanevi bir aşkın fitilini ateşleyecektir. Aşılması imkânsız dağlarla, engellerle dolu olan bu aşk, herkesin kalbi ile sınanacağı zorlu bir sınava dönüşecektir.

Ferhat ile Şirin Dizisi Oyuncuları

Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler şu şekilde sıralayabiliriz; Banu (Cansu Dere), Ferhat (Tolga Sarıtaş), Şirin (Leyla Tanlar), Hüsrev (Yıldıray Şahinler), Sadık (Ushan Çakır), Hayriye (Işıl Yücesoy), Hayriye (Işıl Yücesoy), Şehnaz (Emel Çölgeçen), Yiğit (Alican Barlas), Sıla (Niha Gür) gibi usta isimler yer almaktadır.

Ferhat İle Şirin Dizisi Cast Ajans Oyuncu Başvurusu

Dizinin oyuncu kadrosunda yer almak isteyen tecrübeli ya da tecrübesiz kişiler fotoğraflarını ve bilgilerini cast ajans başvuru formu aracılığı ile göndererek cast ajans oyuncu başvurularını yapabilirler. Dizinin cast direktörlerine sunulmak üzere başvurularınız değerlendirilip tarafınıza en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Mehmet ali özer dedi ki:

    En çokta Ferhat ile şirinde oynamak isterim

  2. zeliha dedi ki:

    ferhat ile şirin dizisi gerçekten çok güzel bende çok beğeniyorum ve oyunculuk başvurumu da yapmış bulunmaktayım.

BİR YORUM YAZ