Star Cast Ajans

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi Cast Ajans

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi Cast Ajans

Tv8 ekranlarında yayınlanacak olan OGM Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği Doğduğun Ev Kaderindir dizisi’nin cast ajans oyuncu seçmeleri, oyuncu alımları ve çekimleri tamamlandı. Yönetmenliğini Çağrı Bayrak’in üstlendiği dizi, insanlığın en büyük ve derin sorgulamalarından biri olan “İnsan kaderini değiştirebilir mi?” sorusunun cevabını arıyor.

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi Konusu

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi ve Zeynep’in zorlu aşk hikayesi anlatılacak. Çocukken bir çok zorlukla karşılaşan Mehdi ve Zeynep büyümüşlerdir ama verdikleri zorlu hayat mücadelesi devam etmektedir. Çocukluk döneminde aldıkları yaralar Mehdi ve Zeynep’in ortak noktasıdır. Mehdi ve Zeynep bu yaralar ile yaşamayı öğrenmişken bir birlerinin ilacı olacaklar.

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi Oyuncuları

Dizinin başrollerinde İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir yer alıyor. Bu iki isimle beraber Engin Hepileri, Fatih Koyunoğlu, Ayça Erturan, Zuhal Gencer, Nurşim Demir, Senan Kara, Senan Kara, Sinan Demirer, Zeynep Kumral, Mehmet Korhan Fırat, Helin Kandemir, Naz Göktan, Elif Sönmez, Kayra Zabcı, Cengiz Aydoğan, Emir Talha gibi usta ve yeni isimler yer almakadır.

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi Cast Ajans Oyuncu Başvuruları

Dizi’nin oyunculuk Seçmeleri ve Alımları için Cast direktörlerinden oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran talebi olduğu takdirde değerlendirilmek üzere ajansımıza başvurularınızı online olarak yapabilirsiniz. Oyunculuk başvurularınız titizle incelenip tarafınıza dönüş yapılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Ekrem Coşkunoğlu dedi ki:

    Sabırsızlıkla bu diziyi bekliyordum. Gerçekten başrol oyuncuları çok iyi. Cast ajans’ta oyuncu olmak için başvuru formunu doldurdum. Benim gibi yetenekli birini oyunculuk için seçerseniz çok memnun olurum. Super bir ajanssınız siz

  2. arzu dedi ki:

    doğduğun ev kaderindir dizisi gerçekten oyuncuları ve konusu ile başarılı bir yapım. bende bu dizide oynamak istiyorum lütfen bana da yardımcı olursanız çok sevinirim.

  3. Sabira dedi ki:

    Doğduğun ev kaderindir dizisine katkim olucak buna inanıyorum 😉

BİR YORUM YAZ