Star Cast Ajans

Canım Annem Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Canım Annem Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Tv8 için hazırlanan Canım Annem Dizisinde oyuncu olmak ve başvuru yapmak için tüm detaylar.

Canım Annem Dizisi dizisi için Oyunculuk başvurusu yaparak, Stellar Yapım imzalı bu dizide oyuncu olarak görev alabilirsiniz. Canım Annem dizisinde rol alacak her yaştan tecrübeli/tecrübesiz oyuncu adaylarını başvuruya davet ediyoruz. Oyunculuk, yardımcı oyunculuk ve figüranlık için hemen dizi oyunculuğu başvurunuzu yapın ve Canım Annem dizisi setindeki yerinizi alın!

Canım Annem Dizisi Oyunculuk ve Figüranlık Başvuru

Canım Annem dizisinde oynamak oyuncu ya da figüran olmak için başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurup, fotoğraflarınızı ve bilgilerinizi yazarak gönderiniz. Göndermiş olduğunuz başvurunuz ajansımız yöneticileri tarafından detaylı bir şekilde değerlendirilmektedir. Canım Annem dizisi yeni bölüm çekimleri için ajansımıza oyuncu, yardımcı oyuncu, karakter oyunculuğu, diyaloglu oyunculuk ve figüran talepleri olması halinde sunumunuz yapılarak görev almanız sağlanır.

Canım Annem Dizisi Başvuru Nasıl Yapılır?

Canım Annem dizisi için iki şekilde oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz. Bunlardan ilki web sitemizde bulunan başvuru formunu doldurmak, ikincisi ise whatsapp başvuru hattı’dır. Canım Annem dizisi cast direktörlerinden cast ihtiyaçlarını karşılamak üzere ajansımıza Talep iletilmesi durumunda başvurunuz değerlendirilecektir.

Canım Annem Dizisi Dizisi Whatsapp Başvuru

Canım Annem Dizisi Başvuru

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ