Star Cast Ajans

Bir Annenin Günahı Dizisi Çekimleri Başladı

Bir Annenin Günahı Dizisi Çekimleri Başladı

Fox Tv Ekranlarında yayınlanacak olan Limon Film imzalı Bir Annenin Günahı dizisi’nin çekimlerine başlandı. Başrollerini Mehmet Aslantuğ ve Özge Özberk’in paylaştıkları dizide Mert Yazıcıoğlu, Hafsanur Sancaktutan’ın yanı sıra Pamir Pekin, Deniz Barut, Engin Benli, Didem İnselel, Gökçe Özyol, Burak Demir, Onuryay Evrentan, Ümmü Putgül, Ayça İnci, İsmail Düvenci, Hamit Demir, Mina Derman, Deniz Ertürk, Koray Elibol, Ilgaz Kaya ve Alihan Türkdemir gibi birbirinden çok sevilen isimlerin yer alacağı dizide, kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan ve çocuğu için her şeyi yapabilecek bir annenin dramı ele alınacak.

Mehmet Aslantuğ dizi ile ilgili düşüncelerini “Hayat şöyle akar bazen… İki kadim dost koluna girer, ‘Hadi gidiyoruz’ der… Sen de nereye diye sormazsın! Yazar Ahmet Yurdakul, yönetmen Yüksel Aksu benim için öyledir.” diyerek dile getirdi.

Özge Özberk yeni rolü ile ilgili: “Suna’yla çok heyecanlı bir yolculuğa hazırlanıyorum şu günlerde. Zincirin her bir halkası çok sağlam ve güven dolu. Uzun ve neşe dolu olsun yolumuz.” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ