Star Cast Ajans

Baht Oyunu Dizisi Başvuru Formu ve Başvuru Esnasında Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Baht Oyunu Dizisi Başvuru Formu ve Başvuru Esnasında Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Baht Oyunu dizsi cast ajans oyuncu başvuruları başladı! Baht Oyunu dizisinde oyuncu omak için yapılması gerekenler ve oyunculuk başvuru formunu doldururken dikkat edilmesi gereken noktaları sizler için derledik.

Kanal D ekranlarında Arc film imzalı bu yazlık dizide görev almak isteyen oyunculuğa merak salmış yetenekli ve istekli kişiler için cast ajans oyuncu başvuru formunu doldurarak yeteneklerini gösterme fırsatı ve bu usta oyuncular ile görev alma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Baht Oyunu dizisi başrol kadın ve erkek oyuncusu başta olmak üzere cast çalışmaları devam ediyor. Yapımcılığını ARC Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli’nin oturacağı dizinin başrol oyuncuları Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz oldu.

Baht Oyunu dizisi oyunculuk başvurusu yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli noktaların başında fotoğraflarınzın ve bilgilerinizin güncel olması gelmektedir. Dizinin cast direktörlerinden ajansımıza oyuncu talebi olduğu takdirde başvurularınız değerlendirip sunumlarınız yapılacaktır.

Baht Oyunu dizisi oyunculuk ve yardımcı oyunculuk başvuru formu

    ZİYARETÇİ YORUMLARI

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

    BİR YORUM YAZ