Star Cast Ajans

Babil Dizisi Cast Ajans Başvuru

Babil Dizisi Cast Ajans Başvuru

Star Tv ekanlarında yayınlanacak olan Babil dizisi’nin cast ajans oyuncu seçmeleri ve çekimleri tamamlandı. Ay yapım imzalı Babil dizisi usta oyuncu kadrosu ve konusu ile izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yaptığı, hikaye ve senaryosunu Nüket Bıçakçı ve Özlem Yücel’in kaleme aldığı Babil dizisi oyuncu seçmeleri ve çekimleri tüm hızıyla devam ediyor.

Babil Dizisi Konusu

Efsaneye göre Babil Kulesi dik başlılığı temsil etmektedir. İnsanoğlu güçlerini tamamen birleştirmek ve Tanrı’ya ulaşmaya çalışmışlardır ancak bu imkansızdır elbette. Zamanla herkesin dilleri ayrılmış ve insanlar birbirleri ile anlaşamaz duruma gelmiştir. Kule ardından yıktırılmış ve bir daha da inşa edilmemiştir. Babil dizisinde de düzene karşı çıkmakta olan akademisyen İrfan’ın hikayesi ekranlara taşınacak.

Babil Dizisi Oyuncu Kadrosu

Aslı Enver, Halit Ergenç, Ozan Güven, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu, Fuat Fatih Odabaşı, Mesut Akusta gibi usta isimler yer alıyor.

Babil Dizisi Cast Ajans Oyuncu Başvuru

Babil Dizisi cast ajans başvuru ve oyuncu seçemeleri için ajansımıza başvuru yapabilir, dizi’nin cast direktörlerlerinden talep olduğu takdirde değerlendirilmek üzere oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran oyuncu görevlerinde rol almak üzere ajansımız taranfından değerlendirilebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. arzu dedi ki:

    babil dizisini merakla bekliyorum. Keşke bende bu diziye başvuru yapıp oyuncu olabilsem. lütfen banada yardım edin

BİR YORUM YAZ