Star Cast Ajans

Aşkın Yolculuğu: Hacı Bayram-ı Veli Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Aşkın Yolculuğu: Hacı Bayram-ı Veli Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Trt 1 için hazırlanan Hacı Bayram-ı Veli Dizisinde oyuncu olmak ve başvuru yapmak için tüm detaylar.

Aşkın Yolculuğu: Hacı Bayram-ı Veli Dizisi dizisi için Oyunculuk başvurusu yaparak, Trt 1 ekranlarında yayınlanan bu dizide oyuncu olarak görev alabilirsiniz. Türkiye geneli her yaştan tecrübeli/tecrübesiz oyuncu adaylarını başvuruya davet ediyoruz. Oyunculuk, yardımcı oyunculuk ve figüranlık için hemen dizi oyunculuğu başvurunuzu yapın ve bu kaliteli dizi setindeki yerinizi alın!

Aşkın Yolculuğu: Hacı Bayram-ı Veli Dizisi Konusu

Hacı Bayram-ı Veli’nin yaşadıklarını konu alan bu kaliteli yapımda ayrıca islamiyet hakkında bilgiler de izleyicilere anlatılmaktadır.

Aşkın Yolculuğu: Hacı Bayram-ı Veli Dizisi Dizisi Oyunculuk ve Figüranlık Başvurusu

Hacı Bayram-ı Veli dizisinde oyuncu olmak isteyen yetenekli ve istekli kişiler, tecrübeniz olsun ya da olmasın ihtiyaç halinde bu kaliteli dizide oyunculuk yapma şansınız olabilir. Oyunculuk Başvuru Formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak dizi için oyunculuk başvurunuzu ajansımıza yapabilirsiniz.
Hacı Bayram-ı Veli dizisi ajansı yöneticilerimiz tarafından titizlikle incelenip, diziden oyuncu, figüran ihtiyacı için ajansımıza talepte bulunulması halinde değerlendirilip sunumunuz yapılarak sizinle iletişime geçilecektir.

Hacı Bayram-ı Veli Oyuncu Başvuru Formu

Aşkın Yolculuğu: Hacı Bayram-ı Veli Dizisi Dizisi Başvuru Nasıl Yapılır?

Trt 1 dizisi için iki şekilde oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz. Bunlardan ilki web sitemizde bulunan başvuru formunu doldurmak, ikincisi ise whatsapp başvuru hattımız üzerinden başvuru yapmaktır.

Aşkın Yolculuğu: Hacı Bayram-ı Veli Dizisi Dizisi Dizisi Whatsapp Başvuru

Aşkın Yolculuğu: Hacı Bayram-ı Veli Dizisi Başvuru Formu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ