Star Cast Ajans

Adana Cast Ajans Oyunculuk Başvurusu

Adana Cast Ajans Oyunculuk Başvurusu

Adana Cast Ajansı oyunculuk başvurusu yapacak olan kişiler arasından model, manken, hostes, oyuncu ve daha pek çok kadromuzu Türkiye’nin tüm illerinden yaptığımız seçmeler ile alıyoruz. Adana Cast başvurularımız esnasında özel değerlendirme ve seçme aşamalarımız bulunmaktadır. Amacımız cast kadromuz ve yaratıcı ekibimiz ile birlikte yürüteceğimiz özel çalışmalar sonucunda ajansımız ile birlikte çalışarak eğitim alan tüm oyuncuların Türkiye’nin tanınır yüzleri arasında yer almasıdır. Cast ajansımıza bağlı olan tüm oyuncuların istek ve ihtiyaçlarına tam karşılık verebilmesi ve tv ekranlarından podyumlara kadar olan bütün süreçlerde ihtiyaçlarının gün ve saat farkı olmadan cevap verebilmesi için cast direktörlerimiz 7 gün 24 saat sürekli çalışmaktadır.


Adana Cast Ajansı Oyunculuk Başvurusu Nasıl Yapılır?

Cast ajansımız dizi, reklam, film, tanıtım, fuar ve katalog çekimlerinde görev almak isteyen, bu alanda tecrübe sahibi ya da yeteneğine güvenen, başarabileceğine inancı olan herkesi Adana Cast Ajansı başvuru formumuzu doldurmak için bekliyor. Kendinizi Türkiye’de önde gelen yapımcı, yönetmen ve cast direktörleri ile tanıtım sektöründe profesyonel isimler ile çalışırken görmek istiyorsanız başvuru formunu eksizsiz ve doğru olarak doldurmalısınız.


Adana Cast Ajansı ve Oyuncu Başvuru Formu

Cast ajansımıza başvuru yaparken kullandığınız bilgilerin doğru olmasına özen göstermeli ve formu eksiksiz olarak doldurmalısınız. Başvuru Formunu doldururken öncelikli istenmekte olan bilgi isim soyisim ve cep telefonudur. Cep telefonunuz sayesinde sizi görüşmeye çağırabilecek ve kadromuzda size olan ihtiyaçta anında ulaşmamız sağlanacaktır. Ad, Soyad ve şehir bilginizi de eksiksiz olarak doldurduktan sonra sizi ilk görüşte tanıyabileceğimiz bir fotoğraflarınız ve açıklama alınından kendinizden bahsedebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. meyyes elibrahim dedi ki:

    gelmek istiyorum…

  2. Muhamed ihsan dedi ki:

    Nerden başvuru yapilyo

  3. nisa dedi ki:

    ben nisa 11 yaşındayım oyuncu olmak istiyorum lütfen beni fark edin

BİR YORUM YAZ